TOPlist

SLUŽBY PRO BYTOVÉ DOMY

V této kategorii naleznete služby, které jsou určeny pro SVJ, Bytová družstva a majitele bytových domů. Využít lze pravidelného i jednorázového úklidu, čištění a dezinfekci parní technologii (např. výtahy, sklepní prostory, dlažby aj.)

V případě, že byste rádi využili jinou než uvedenou konfiguraci úklidu, rádi vám připravíme individuální  nabídku.

Vyberte si druh služby, která vás zajímá


Zaujala vás naše nabídka úklidu? Zavolejte, nebo nám zašlete poptávkový formulář. Obratem se vám telefonicky ozveme a dohodneme s vámi vhodný termín úklidu

Pravidelný úklid společných prostor

Pravidelným úklidem se rozumí:
Jednou týdně zametení a vytření prostoru u vstupních dveří, okolo schránek až k výtahu, zametení a vytření schodů. umytí výtahu včetně zrcadel. vstupní dveře (popř. dalších dveří ) Jednou týdně zametení a vytření celého domu (všech pater a sklepů)  Dvakrát ročně umytí oken v celém domě.


Cena služby:
Cena služby je stanovena částkou od 65 Kč/ bytovou jednotku. V případě, že vyžadujete častější úklid, bude tato suma navýšena dle vašich požadavků. Uvedená cena je konečná, a již  zahrnuje dopravné i čistící prostředky. 

Nahoru

Jednorázový úklid, mytí oken aj.

Např. po stavebních a jiných pracech, jednorázové či nepravidelné úklidy společných prostor, mytí oken aj.

Cena služby:
U jednorázových úklidů a čištění účtujeme dopravné ve výši 200 Kč po Ústí nad Labem,  Pro Teplice, Bílinu, Děčín, Litoměřice a Lovosice částku 300 Kč, ostatní města individuálně.  Minimální hodnota zakázky je 600Kč + dopravné.

Mytí oken včetně rámů a parapetů (mycí prostředky již v ceně)         39 Kč/m2   (běžné znečištění)
Mytí podlah (mycí prostředky již v ceně)                                              od  2 Kč/m2    (běžné znečištění)

V případě silného znečištění si vyhrazujeme právo, po vzájemné konzultaci, úměrně navýšit cenu mytí. 

Nahoru

Čištění parní technologií

Parní technologií provádíme čištění podlah, odstranění žvýkaček, čištění dlažby a  spár, výtahů a jiný povrchů, které bychom jinou technologií umýt nedokázali. Jedná se o hloubkové čistění včetně dezinfekce bez použití chemických prostředků. 

Cena služby:

U jednorázových úklidů a čištění účtujeme dopravné ve výši 200 Kč po Ústí nad Labem,  Pro Teplice, Bílinu, Děčín, Litoměřice a Lovosice částku 300 Kč, ostatní města individuálně. 
Minimální hodnota zakázky je 600 Kč + dopravné.

Základní orientační cena čištění je   35 Kč/m2   (přesná cena bude stanovena po konzultaci.)

Nahoru