TOPlist

Jednorázové a pravidelné úklidy

Služby určené pro domácnosti i firemní klientelu

Čas od času se vám může hodit, když vám někdo podá pomocnou ruku v podobě  jednorázového úklidu. Může nastat mimořádná situace kdy jste nemocní, stěhujete se nebo rekonstruujete  a nemůžete se dočasně o svoji domácnost popř. firmu postarat. Samozřejmě se může jednat o stav trvalý a proto jsme připraveni pravidelný úklid zastat v plné míře.

Nabízíme vám jednak jednorázové úklidy, ale i pravidelné úklidy domácností, rodinných domů,  kanceláří, ordinací, obchodních či jiných firemních prostor. 

Zaujala vás naše nabídka úklidu? Zavolejte, nebo nám zašlete poptávkový formulář. Obratem se vám telefonicky ozveme a dohodneme s vámi vhodný termín úklidu

Rozsah úklidu

U jednorázového úklidu je rozsah prací přizpůsoben potřebám a přáním klienta. Podle síly znečištění vždy volíme i adekvátní čistící přípravek a mycí stroj. 

U pravidelných úklidů (shodně v domácnosti i firmě) je rozsah úklidu následující:

Setření prachu, ošetření ploch nábytku (umytí a leštění), umytí dveří a klik, vyčištění podlahových krytin (vysátí, vytření), umytí kuchyňské linky, úklid koupelny sociálního zařízení, vytřídění a vynesení odpadků, ošetření květin.