TOPlist

  SLUŽBY PRO BYTOVÉ DOMY

V této podstránce naleznete služby, které jsou určeny pro SVJ, Bytová družstva a majitele bytových domů. Zajistíme vám pravidelný úklid společných prostor domu, mytí oken, čištění a údržbu podlah, popřípadě generální úklidy. (např. po malování)
Zaujala vás naše nabídka úklidu? Zavolejte nebo nám zašlete poptávkový formulář. Obratem se vám telefonicky ozveme, a dohodneme s vámi vhodný termín úklidu. 

PRAVIDELNÝ ÚKLID 


Zajištění pravidelných úklidů společných prostor bytového domu.

JAK ZAJISTIT ÚKLID V BYTOVÉM DOMĚ?
Zajištění pravidelného úklidu v režii nájemníků je v dnešní době velmi komplikovaná záležitost. Dříve celkem úspěšná nástěnka s rozspisem velkých a malých úklidů selhává, klid a čistý dům vystřídaly nekonečné dohady a pocity beznaděje.  Mladí nemají čas, staří již nemohou.

Naštěstí existuje i jiná možnost. Na úklid si najmout profesionální úklidovou firmu. 

ROZSAH ÚKLIDU
Standardně nabízíme úklid v následujícím rozsahu: Zametení a umytí celého domu, vyklepání rohoží u jednotlivých bytů,  umytí vnitřních stěn kabiny výtahu, vyleštění zrcadla a umytí tlačítek, podle potřeby umytí zábradlí, omytí vstupních dveří domu, omytí schránek, odnost starých letáků a dalších potřebných úkonů, jednou měsíčně (popřípadě dle potřeby) úklid sklepních prostor. V případě zájmu jsme schopni zajistit mytí oken a balkónů ve společných prostorech BD. 

V případě zájmu o širší rozsah služeb vám po osobní konzultaci a obhlídce vypracujeme cenovou nabídku. 

ČETNOST ÚKLIDU
Běžně provádíme úklid jednou týdně. V případě zájmu je možné realizovat úklid i častěji. Eventuelně lze kombinovat četnost úklidu podle potřeby. Například v zimních měsících dvakrát měsíčně, v letních  jednou týdně.  

CENA SLUŽEB
Cena úklidu je závislá především na rozsahu, četnosti ale také na velikosti, členitosti, náročnosti a dostupnosti bytového domu. ( kde se dům nachází.) Z těchto důvodů nelze vytvořit jednotnou cenu pro každý dům. V případě zájmu vás osobně navštívíme, a na základě vašich požadavků pro vás připravíme závaznou cenovou nabídku.


MYTÍ OKEN 


Mytí oken a balkónů ve společných prostorech domu.

NASTAVENÍ SLUŽBY
Mytí oken, balkónů i jiných skleněných povrchů lez sjednat jednak jako samostatnou - jednorázovou  službu, ale také jako doplněk, který bude rovnou zahrnut v rámci zajištění pravidelného úklidu.  Obě varianty jsou možné. 

ČETNOST ÚKLIDU
Vždy provádíme kalkulaci služby za každé umytí, z toho důvodu je jen na vás, jak často okna umyjeme. Některé domy požadují mytí jednou ročně, v některých případech ani dvakrát za rok nestačí. Počet mytí lze flexibilně nastavit podle aktuální situace.  

CENA SLUŽEB
Cena za mytí je opravdu velmi individuální a odvíjí se od počtu, velikosti, členitosti a provedení oken. 


GENERÁLNÍ ÚKLIDY 


Hloubkové úklidy bytových domů

Jsme připraveni zastat veškeré potřebné úklidové práce, a proto naleznete v našem produktovém portfóliu kromě již uvedených služeb také hloubkové (generálních) úklidy všeho druhu. Úklidy po malování, čištění podlah, mytí výtahových šachet apod.

Nabízíme bezplatnou konzultaci všech vašich požadavků a jejich následnou realizaci. Z pochopitelných důvodů jsou cenové kalkulace vytvářeny na míru vašim potřebám.