TOPlist

O NÁS


KDO JSME?

Považujeme se za pokrokovou úklidovou firmu, poskytující specializovaný čistící a úklidový servis. Čistíme sedací soupravy, křesla, židle, matrace a lůžka, kancelářské křesla, kuchyňské soupravy a jiný čalouněný nábytek, čistíme koberce, zabýváme se dezinfekcí a odstraňováním zápachu, firmám, institucím, svj a bytovým domům zajišťujeme pravidelný úklid společných prostor, mytí oken, generální úklidy apod.   

Důraz klademe především na stálou kvalitu a férové jednání. Ke každé zakázce přistupujeme odpovědně a se 100% nasazením. Rozhodně používáme jen profesionální stroje a nejmodernější technologie čištění. Např. nejekologičtější formu čištění - parní technologií nebo využití ozónových generátorů. 

Je dobré vědět, že jsme pojištěni proti případným škodám. (Pojištění odpovědnosti za škodu). Přesto bych vás rád ubezpečil, že udělám vše proto, abychom tohoto pojištění nikdy nemuseli  využít. 

PRO KOHO TO DĚLÁME?

Naše služby mohou využít domácnosti, firmy, instituce a bytové domy. Více informací o nabízených službách a cenách naleznete v samostatné části.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Nabízíme vám: 

  • Čištění sedacích souprav, křesel, židlí, kuchyňských souprav, kancelářských židlí,
  • Čištění koberců,
  • Čištění a dezinfekce matrací a lůžek,
  • Čištění ozónem- ozonizace jednotlivých místností, celých bytů, domů, kanceláří, ordinacích apod.
  • Služby pro FIRMY, SVJ a bytové domy (zajištění pravidelných úklidů, mytí oken, generální úklidy apod.)

 

NAŠE PŮSOBNOST

Působíme především v okolí cca 40 km od naší základny v Ústí nad Labem. Do této oblasti spadají města: Teplice, Bílina, Duchcov, Jílové, Děčín, Litoměřice, Lovosice a jejich blízké okolí. Za výjezd do těchto měst si neúčtujeme žádné speciální příplatky. Výše dopravného je tedy stejná pro všechny naše zákazníky.