TOPlist
Služby pro firmy a instituce. Pravidelné úklidy, generální úklidy apod.

SLUŽBY pro FIRMY a INSTITUCE

V této podstránce naleznete služby, které jsou určeny pro firmy případně instituce. Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti úklidu a čištění. Čistíme kancelářské křesla a židle, sedací soupravy, koberce, čištíme ozónem, myjeme okna a žaluzie, zajistíme vám pravidelný úklid kancelářských, skladovacích a jiných prostor,  nabízíme také jednorázové - generální úklidy apod.
Zaujala vás naše nabídka? Zavolejte nebo nám zašlete poptávkový formulář. Obratem se vám telefonicky ozveme, a dohodneme s vámi vhodný termín úklidu. 

ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU a KOBERCŮ 


Čištění kancelářských křesel, židlí, sedacích souprav a koberců.

CO DOKÁŽEME VYČISTIT?
Hloubkově čistíme veškerý čalouněný nábytek. Ve firmách jsou to kancelářské křesla a čalouněné židle, sedací soupravy, samostatné křesla a koberce. 

Také firemní klientele nabízíme celou škálu doplňků, jako je parní předčištění, impregnace a možnost čištění materiálu ozónem. Veškeré informace o možnostech a použité technologii jsme připravili v samostatné podstránce, kterou naleznete ZDE.
 

CENA SLUŽEB
Cena služeb je závislá především na rozsahu čištění. Drobné zakázky ceníme podle základních cen uvedených na našich webových stránkách. V případě zájmu vás osobně navštívíme nebo vám zašleme závazný rozpočet vytvořený na základě vašich požadavků. V případě zájmu vás osobně navštívíme, a na základě vašich požadavků pro vás připravíme závaznou cenovou nabídku.


ČIŠTĚNÍ OZÓNEM - OZONIZACE 


Dezinfekce a odstranění zápachu ozónem.

PROČ BY VÁS MĚLA TATO SLUŽBA ZAJÍMAT?
Důvody jsou dva základní. Jednak z důvodu dezinfekce ozonizovaného prostoru a také z důvodu odstranění možného zápachu. Ozón má tu vlastnost, že dokáže likvidovat viry, bakterie, plísně a zápach všeho druhu. Vše, co přijde do styku s plynem bude dokonale vyčištěno. 

Ozonizujeme jednotlivé kanceláře, chodby, sklady i jiné komerční prostory, osobní i nákladní auta a autobusy. 

Pro bližší informace o možnostech a použité technologii jsme pro vás připravili v samostatné podstránce, kterou naleznete ZDE.

CENA SLUŽEB
Cena čištění je závislá především na rozsahu a četnosti. Drobné zakázky ceníme podle základních cen uvedených na našich webových stránkách. V případě zájmu vás osobně navštívíme, a na základě vašich požadavků pro vás připravíme závaznou cenovou nabídku. 


PRAVIDELNÝ ÚKLID 


Zajištění pravidelných úklidů kancelářských, skladových a jiných obchodních prostor.

JAKÉ ÚKLIDY DOKÁŽEME ZAJISTIT?
Zajišťujeme pravidelné úklidy především kanceláří, ale také skladových i jiných obchodních prostor. 

ROZSAH ÚKLIDU
Standardně nabízíme úklid v následujícím rozsahu: Zametení a umytí podlahy, v případě koberců jejich vysátí. Otření parapetů, jednotlivých stolů, odnos odpadu, omytí dveří, popřípadě jiné služby dle dohody. Kromě pravidelného úklidu jsme schopni zajistit spotřební materiál jako je mýdlo, papírové kapesníky, toaletní papíry aj.

ČETNOST ÚKLIDU
Běžně provádíme úklid jednou týdně. V případě zájmu je možné realizovat úklid i častěji. 

CENA SLUŽEB
Cena úklidu je závislá především na rozsahu, četnosti ale také na velikosti, členitosti, náročnosti a dostupnosti. Z těchto důvodů nelze vytvořit jednotnou cenu pro každou firmu. V případě zájmu vás osobně navštívíme, a na základě vašich požadavků pro vás připravíme závaznou cenovou nabídku.


MYTÍ OKEN 


Mytí oken a balkónů ve společných prostorech domu.

NASTAVENÍ SLUŽBY
Mytí oken, balkónů i jiných skleněných povrchů lez sjednat jednak jako samostatnou - jednorázovou  službu, ale také jako doplněk, který bude rovnou zahrnut v rámci zajištění pravidelného úklidu.  Obě varianty jsou možné. 

ČETNOST ÚKLIDU
Vždy provádíme kalkulaci služby za každé umytí, z toho důvodu je jen na vás, jak často okna umyjeme. Některé domy požadují mytí jednou ročně, v některých případech ani dvakrát za rok nestačí. Počet mytí lze flexibilně nastavit podle aktuální situace.  

CENA SLUŽEB
Cena za mytí je opravdu velmi individuální a odvíjí se od počtu, velikosti, členitosti a provedení oken. 


GENERÁLNÍ ÚKLIDY 


Hloubkové úklidy kanceláří a jiných obchodních prostor

Jsme připraveni zastat veškeré potřebné úklidové práce, a proto naleznete v našem produktovém portfóliu kromě již uvedených služeb také hloubkové (generálních) úklidy všeho druhu. Úklidy po malování, čištění podlah, mytí výtahových šachet apod.

Nabízíme bezplatnou konzultaci všech vašich požadavků a jejich následnou realizaci. Z pochopitelných důvodů jsou cenové kalkulace vytvářeny na míru vašim potřebám.